SIK SORULAN SORULAR
 • Oyuncular.com.tr tam olarak nedir?
  Televizyon ve Sinema sektöründeki Cast Direktörleri, Menajerler ve Oyuncular'ı buluşturan, iş yüklerini %90 azaltan iş platformudur.
 • Oyuncular.com.tr'nin cast ajansları ve menajerlere yararı nedir?
  Oyuncular.com.tr; Cast Ajanslarının ve Menajerlerin iş yükünü %90 kadar azaltmaktadır. Sadece 1 kere oyuncularının bilgilerini doldurarak sisteme ekleyen ajanslar, her brief için projeye ayrı ayrı sunumlar yapmak ile uğraşmaz. Cast Direktörleri kendi brieflerine uygun olan oyuncuları sitemiz üzerinden arama yaparak, kendi sunumlarına ekler. Dolayısıyla her karakter sunumu için saatler harcayarak PPT sunum hazırlamak ile uğraşmaz. Ayrıca mutlaka PPT sunum isteyen cast direktörleri olduğunda da, cast ajansları ve menajerler oyuncular.com.tr sayesinde briefe uygun olan oyuncularının bulunduğu PPT dosyasını, sadece 5 saniyede hazırlaması mümkün... Cast ajansı yetkilileri ve menajerler tatilde, seyahatte, izin günlerinde projelere PPT sunum hazırlayarak zaman harcamak zorunda kalmaz. Sisteme üye olan ajanslar/menajerlerin oyuncuları, cast direktörlerinin yapacağı aramalarda listelenecekleri için, briefe uygun oyuncusu olan ajanslar bu konuda iş kaybı ve zaman kaybı yaşamayacaklardır.
 • Oyuncu olarak siteye üye olabilir miyim?
  Şu an için sistemimize sadece cast ajansları, menajerler ve cast direktörleri üye olabilmektedir. Bir oyuncunun ya da oyuncu adayının sitemizde profilinin bulunması ve projelere sunulabilmesi için, sistemimize üye olan ajanslardan birine kayıt olması gerekmektedir.
 • Oyuncular.com.tr'nin cast direktörlerine yararı nedir?
  Cast direktörleri, ajanslara brief maili atarak, sunum bekleme sürecindeki zaman kaybını yaşamaz. Sisteme üye olan ajansların oyuncularını, istediği özelliklere göre filtreleyerek hemen arama yapabilir ve uygun olan oyuncuları kendi sunumlarına ekleyebilir. Bu sayede, ajanslar tarafından briefe uygun olmasa da sunulan oyuncuları sunumdan çıkartmakla uğraşmaz. Direk uygun oyuncuları sunumuna ekleyeceği için %90 iş yükü azalır. Beğendikleri oyuncunun videolarını ajanslardan talep ettiklerinde, ajansların videoları yükleme süresi düşünüldüğünde, buradan da ciddi zaman kazancı olmaktadır. Çünkü istediği oyuncunun profilinden, oyuncunun showreelini hemen indirebilir.

×
HATA BİLDİR